close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

VIDEOKLIPY

19. january 2008 at 14:51 | FANS
A MOMENT LIKE THIS

Dostupnost: Spirit DVD
Album: Spirit
Komentáře: Videoklip byl natáčený po skončení soutěže X-FACTOR. Leona zpívá v prázdném divadle mezitím co se na televizní obrazovce promítají vzpomínky ze soutěže.
BLEEDING LOVE
(Evropská verze)
Dostupnost: Spirit DVD
Album: Spirit
Komentáře: První opravdoví videoklip k prvnímu singl z debutového alba Spirit, Leona natáčela sice v Los Angeles ale videoklp byl určený pro Evropu. Vše se odehrává v jednom patrovém domě rozděleném na několik bytů ve kterých se několik žen trápí se zlomeným srdcem.
BLEEDING LOVE
(Americká verze)
Dostupnost: Spirit DVD
Album: Spirit
Komentáře: Druhý videoklip na píseň Bleeding Love je určený pro Ameriku. Děj je změněný místo zlomených srdcí lidí kolem Leony, je tentokrát ona ta co přišla o lásku. Ve videu se Leona pohádá s přítelem a ten jí opustí, cestou se míjejí a na konec její přítel uvidí Leoninu tvř všude kolem sebe na budovách New Yorku.
BETTER IN TIME
Dostupnost: Spirit DVD
Album: Spirit
Komentáře: Třetí videoklip se natáčel v Anglii. Leona zde představuje známou herečku při natáčení nového filmu, jenže jí ta pozornost kolem někdy začne lést na nervy a musí se jít odreagovat třeba procházkou s koněm.FOOTPRINTS IN THE SAND
Dostupnost: Spirit DVD
Album: Spirit
Komentáře: Tato píseň byla vybrána pro propagaci nadace SPORT RELIEF roku 2008. Videoklip ukazuje sirotky z Afrky, jak žijí. Celý videoklip působí smutně a ukazuje tvrdý život dětí na ulici.
Videoklip se natáčel behem točení klipu Better In Time.
FORGIVE ME
Dostupnost: Spirit DVD
Album: Spirit (US verze / Deluxe verze)
Komentáře: Přeto že Forgive Me znamená v překladu odpusť mi, videoklip vypráví o čerstvé lásce mezi Leonou a panem "neznámím".
Videoklip měl být určený jen pro Ameriku, ale díky zájmu evropských fanoušků se singl dostal i do Evropy.
I WILL BE

Dostupnost: /
Album: Spirit
Komentáře: Videoklip hned na první pohled vyvolává jasný dojem, a to že je to Americká produkce. Videoklip byl také určený jen pro Ameriku. Fyzický nosič (singl) s písní nikdy nevyšel. Ve videoklipu se objeví i herec Chace Crawford (Super Drbna). Příběh celého videa je o vyloupení banky které Leona udělá právě kvůli lásce.RUN
Dostupnost: Run singl
Album: Spirit (Deluxe verze)
Komentáře: Tato píseň je původně nazpívaná skupinou Snow Patrol.
Leona se v tomto klipu nachází uprostřed lesů a hledá cestu zpět do města.
Videoklip se natáčel u Los Angeles.
HAPPY

Dostupnost: /
Album: Echo
Komentáře: Videoklip k prvnímu singlu z druhého alba ECHO.
Videoklip vypráví příběh o "zakázané lásce". Celé to vypadá že Leona prožije den svých snů. Bude mít svatbu se svým přítelem... ukáže se bohužel že svatba není Leonina, a že ona tam je jen jako družička, a je smutná že ztrácí kluka svých snů, ale najevo nic nedává.I SEE YOU
Dostupnost: /
Album: Avatar Soundtrack
Komentáře: Videoklip k písni I SEE YOU slouží k propagaci filmu Avatar. Na písni pracoval team který pracoval na songu My Heart Will Go On zpěvačky Celine Dion. I film režiroval režisér James Cameron co natočil Titanic ke kterému song od Celine byl určen.
Snadný jednoduchý klip natáčel stejný režisér co natočil klipy Run a Happy.
EVERYBODY HURTS

Dostupnost: /
Album: Everybody Hurts singl
Komentáře: Po zemětřesení na Haiti se spousta interpretů snažila nějak pomoct. Leona spolupracovala na coveru písně od skupiny REM - Everybody Hurts. Společně se zpěváky jako Robbie Williams, Kylie Minogue, Jon Bon Jovi, a Rod Stewart. K songu byl natočen i videoklip kde se Leona také objeví. Peníze z prodeje singlu jdou na pomoc obětem zemětřesení. K této písni vznikl dvě videa. Video má dvě verze.


I GOT YOU

Dostupnost: /
Album: Echo
Komentáře: Po 3 měsících, od premiéry klipu Happy se po delším odkládání dne 12. února uskutečnila premiéra klipu k druhému singlu z alba Echo. Videoklip ukazuje několik příběhů a všechny jsou o tom samém - o lásce.
INASPETTATA feat. Biagio Antonacci

Dostupnost: /
Album: /
Komentáře: K Italsko-Anglickému duetu Leony a zpěváka Biagio Antnaccim vznikl krásný videoklip. Plný barevných efektů. Bohužel tím zanikl plán videoklipu k písni Outta My Head - k písni vznikl jen tour-screen, který se promítal jen na koncertech.
COLLIDE
Dostupnost: /
Album: Collide singl
Komentáře:
Videoklip k pilotnímu singlu Collide třetího alba Glassheart se natáček v červenci 2011 na pláži v Los Angeles. Premiéra klipu byla 26. srpna. Natáčelo se celkem tři dny, během kterých Leona na svůj twitter posílala fotky naznačující jak klip asi bude vypadat.TROUBLE
Dostupnost: /
Album: Glassheart
Komentáře:
Jedná se o první videoklip Leony k oficiální éře třetího alba Glassheart. Videoklip se natáčel dva dny v Los Angeles. Videoklip (i píseň) vypráví příběh Leonina vzathu s ex-přítelem Louem, se kterým Leona byla několik let. Leonina přítele v klipu hraje herec Colton Haynes.LOVEBIRD
Dostupnost: /
Album: Glassheart
Komentář:
Původně měla být druhým singlem skladba Fireflies. Nakonec se Leona s vydavatelstvím rozhodla vydal jako singl skladbu Lovebird. Leona v klipu představuje zamilovaného ptáčka, který si přeje být opět volný.
ONE MORE SLEEP
Dostupnost: /
Album: Christmas, With Love
Komentář: Videoklip k Vánočnímu hitu se natáčel v říjnu 2013. Původně se měl videoklip natáčet v Rakousku, ale kvůli absenci sněhu se natáčelo v Anglii. Ve videoklipu si s Leonou opravdu zahráli její přátelé, který jí pomohli nabudit atmosféru Vánoční pohody.
 

10 people judged this article.

Poll

Klikni/Click

Klik/Click

Comments

1 Kelethino Kelethino | Email | Web | 9. september 2019 at 1:25 | React

Keflex Allergy Alternative Effetti Kamagra  <a href=http://getpharmacyonline.com>cialis from canada</a> Doxycycline Order

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama