close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Ve Světle: Leona o hraní, Simonu Cowellovi a tvrdé práci (ČÁST 1)

1. july 2014 at 19:58 | .::ADMIN::. |  !!! NEWS !!!
Přináším Vám první ze dvou částí rozhovoru a článku v jednom s Leonou. Dozvíte se o přechodu Leony ze Syco Music do nového hudebního vydavatelství Island Records. O jejím vztahu s přítelem Dennisem a o novém filmu Walking On Sunshine.

_______________________________________

Spousta lidí si o Leoně Lewis myslí, že je přesně taková jako její písně. Ano, s písní Bleeding Love se dostala na vrcholky hitparád po celém světě, a spozsta její hudby, kterou dělá od roku 2006 po vítězství X Factoru se zdá být intenzivní a srdečnou záležitostí. "Ale já miluji smích," říká. "Je pravda, že spousta mých písní je vášniv a to je styl hudby ke kterému mě to nejvíc táhne. Rozhodně ale nejsem tak vážná ani smutná."

Naopak Lewis je dobrým společníkem - bystrá a temperamentní s úsměvem velkým jako tmavé loky jejích vlasů až po vážně znějící a silný hlas. Má dobrou náladu, když spolu mluvíme - krátce po tom co oznámila odchod z hudební společnosti Simona Cowella a podepsala smlouvu s Island records. Vše za dobrých podmínek.

"Byla jsem ve stejném vydavatelství sedm let, cítila jsem, že je změna nutná. Island records jsou ikonické - je to domov Boba Maleyho. Dostat tuto nabýdku bylo pro mě úžasné. Mám z toho husí kůži jen co na to pomyslím."
(Leona a tým lidí z Island Records)

Cowell, který byl velkým fanoušem Leony od samého začátku poslal své vyjádření online s přáním všeho nejlepšího do nového začátku, a řekl, že Leona "zviditelnila X Factor". Leona už byla v nahrávacím albu, ale zatím si není jistá kterým směrem se chce pro nové album vydat. Fanoušci tohoto hlasu si budou muset ještě počkat.

Prozatím je tu k propagaci film. Jo, Lewis následuje kariéry svých idolů jako Whitney Houston a Mariah Carey a vrhla se na herectví, a svůj skvělý výkon dokazuje ve filmu Walking On Sunshine. Hraje jednu postavu z party Angličanů žijících v Italském pobřežním městě před večer svatby své kamarádky. Film je v Mamma Mia!-stylu. Spousta hitů z osmdesátých let jako Holiday nebo Girls Just Want to Have Fun.

Klýčovím tématem je láska, kterou Leona našla ve svém příteli Dennisi Jauchovi. S choreografem je už čtyři roky a definici lásky popisuje jako: "Přinášet to nejlepší v sobě a nebýt hamižný - jen chtít být spolu s pravými důvody, rozumíte?" A její pohled na romanci? "Miluji dostávat květiny. Vím, že to zní banálně, ale vždy je to hezké dostat čerstvé květiny. To můj přítel dělá, je to opravdu sladké gesto."

O svém filmovém debutu mluví, "Stále nemohu uvěřit, že jsem ve filmu. Byla to sranda. Začalo to jako opravdu strašidelně byla jsem strašně nervozní, ale jsem ráda, že jsem tu šanci dostala. Měla jsem z toho dobrý a zábavný pocit, a přesně tak jsem se i cítila při natáčení."

Leona si samozřejmě není cizí s natáčením. "Natočila jsem pár videoklipů, kde se muselo docela hrát," říká. "Ale hrát ve film je jiné a vidět to v kině, na velkém plátně je samozřejmě velmi rozdílné."

Přátele i rodina film už viděli. "Můj táta, který muzikály vůbec nemusí říkal 'Wow. Ty písně do toho příběhu opravdu dobře zapadají, že to dává i smysl.' což je od něj velká pochvala." Zatímco její přítel byl zaměstaný prací a film tak zatím neviděl.

"Pomahá to být ve vztahu s někým kdo dělá to samé a také tráví dost času na cestách," říká Leona. "Když chcete aby to fungovalo zařídíte si to." Tyto dny Leona tráví v Los Angeles ale za svůj domov počítá Hackney, východní Londýn.

Přesto ale miluje svůj hektický život. "Cestování je normální - je to jen část toho co dělám," usmívá se. "Když jsem doma sama delší dobu, začnu doma přemisťovat věci, možná z nudy. Jsem zvyklá být na cestách, je to jako doma a opravdu mohu spát kdekoliv. Byla jsem taková už jako dítě - posaďte mě na židli a já vám usnu."

Když si už Leona a Dennis pro sebe udělají čas, jdou do divadla nebo zůstanou doma a uvaří si veřeři, a podívají se na poslední díly seriálu Hra o Trůny. A když už jedou pryč je to obyvkle za sluníčkem. "Mám ráda když mohu vypnout a odpočívat na slunečné pláži," říká Leona. "Miluji Karibik. To je ideální."
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kelly Kelly | Email | Web | 7. july 2014 at 18:21 | React

Jestli máš ráda Harryho Pottera, zapoj se do našeho světa! Zaregistruj se jako student, duch, profesor, nebo skřítek a užij si zábavu. Nebo nám pošli báseň, příběh či obrázek a zanechej stopu na našem blogu ;)

2 © iheartaccola ♦ shelley © iheartaccola ♦ shelley | Email | Web | 1. august 2014 at 9:55 | React

Krásná fotka a máš moc hezký design
PS: Byla bych moc ráda, kdyby jsi navštívila nově založený blog o Candice Accole iheartaccola (prosím neber to jako reklamu, pouze jako informaci)

3 olaff olaff | Email | 28. april 2020 at 22:24 | React

http://horkedivky.top - horke divky z vaseho okoli

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama