close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Ve Světle: Leona o hraní, Simonu Cowellovi a tvrdé práci (ČÁST 2)

9. august 2014 at 16:34 | .::ADMIN::. |  !!! NEWS !!!
Nádherný Italský kraj Pauglia, lokace filmu Walking on Sunshine, se Leoně líbila. Ne, že by Leona chodila kolem celé dny v plavkách. "Předtím než jsme začali natáčet film, zkoušeli jsme všechny choreografie ve městě, a neuvědomila jsem si jak náročené to bude," říká. "Na těch tanečních číslech jsme pracovali každý den, potili jsme se a všichni jsme se dostali do skvělé kondice. Tancovala jsem, když jsem byla mladší a trochu na turné, ale neříkala bych si tanečnice takže to byla opravdu výzva."


Mít přítele tanečníka musí být výhoda ne? "Ano je," směje se. "Dennis byl moc vytížený, když jsme natáčeli na natáčení mě navštívil jen jednou. Ale několikrát jsem mu volala a ptala se 'Jak si to všechno sakra zapamatuji?' Řekl mi na to, 'Nedělej si starosti,' a dal mi pár rad jak to zlepšit." Ze všech částí ve filmu má Leona nejradši části s písněmi How Will I Know od Whitney Houston a Time After Time od Cyndi Lauper.

Filmy jsou dalším logickým krokem, když jde o malou roli ctítí se Leona uvolněněji, než kdyby byla hlavní rolí. "Bylo cool sedět vzadu a koukat jak ostatní dělají to své," říká Leona. "Normálně cítím nátlak při natáčení videoklipu. Vždy jsem hlavním zaměřením celého štábu, bylo hezké nebýt středem pozornosti."

Leona netouží po velké filmové roli, svou cestu do filmu si chce postupně pomalu prošlapat. "Chci si to zasloužit. Nechci aby mi lidé dávali role ve filmu jen proto, že jsem nějaká zpěvačka. Nechci aby si říkali 'Oh, je hudebnice, je trochu slavná tak proto dostala tu roli.' Mám herecké přátele. Prošli milióny konkurzy a neustále si berou herecké kurzy a to já nedělám, ale chci dělat to co oni a o role se zasloužit."

Leona říká, že její inspirací jsou jí tvrdě pracující rodiče. "Začali s málem a vybudovali pevné zázemí pro mě i mé bratry. Ale rodiče jsou svkělím balancem - otec je realista a má matka je snílkem. Skvěle se doplňují."


Jedinou extravagancí Leony jsou koně. Leona také bojuje za práva zvířat a podporuje Hopefield Animal Sanctuary v Essexu. "Zvířata jsou jako rodina," říká o svých čtyřnohých kamarádech. "Jsou velmi inteligentní, milující a věrní. Pokud mohu pomoci ráda to udělám, a to se snažím dělat."

Před pár lety, PETA zašla tak daleko, že jmenovali Leonu nejvíce sexy vegetariánou světa. "Je to hezké být takto nazývaná," směje se. "Sexy je dobrý, ne?"
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Addie Addie | Web | 25. august 2014 at 12:12 | React

Děkuji za překlad! Ráda jsem si to přečetla. Líbí se mi, co říká o rodičích, je důležité si uvědomovat, co rodiče dokáží při dětech/pro ně.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama