close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Otevřený dopis od Leony fanouškům

6. september 2014 at 13:31 | .::ADMIN::. |  !!! NEWS !!!
Otevřený dopis mým milovaným fanouškům:

Drazí fanoušci,

Byl to rok jak na horské dráze. Emoce, které jsem cítila byly silné v jak pozitivně tak negativně než kdy předtím v mém životě. V jedné chvíli jsem byla v extrémní depresi ve druhé chvíli jsem se cítila úžasně, ale dostala jsem do momenty kdy ty těžké chvíle převyšovaly ty slabé. A tak píšu tento dopis pro všechny, co se někdy cítili stejně.

Někdo mi řekl, že strachovat se je jako stát pod deštníkem, kdyby náhodou začalo pršet. Nikdy přitom nebudete stát na slunci. Měla jsem velké starosti. Bála jsem se o přátele i rodinu, o tom, že bych mohla být daleko a o všechny společné zážitky s nimi přijít. Bála jsem se své budoucnosti, práce, starosti s tím jak vypadám o horrorech ve zprávách, o tom jak se lidé chovají jeden k druhému a jak se chovají k zvířatům, k prostředí. V tom čase to bylo strašně pohlcující a já se ocitla v tmavém bodě. A poté jsem viděla obrázky muže zachraňujícího psa před potopou, nebo hodné protestující stojící před armádou. Pomalu jsem si uvědomila, že tiché sezení a meditace mi pomáhají v těchto časech.

Jednou obrovskou změnou byl odchod od Syco a Sony. Jako v každém vztahu i v tomto jsme měli krásné ale i špatné chvíle. Vždy budu vděčná o co jsme se dělili a jaké lekce jsem se naučila.

Po několika letech jsem přemýšlela o odchodu znovu a znovu. Bála jsem se odchodu. Od někoho s kým jsem měla jistý vztah, i přesto jsem věděla, že už nepatříme jeden pro druhého a občas jsme škodili jeden druhému. A tak jsem se odpoutala od toho k čemu jsem srostla.

Jednoho dne se vše změnilo. Já se změnila. Pro mé páté album mi bylo řečeno abych udělala album, které by nebylo podle mé představy. Jsem opravdu šťastná za další příležitost abych mohla udělat další album, ale nemohu udělat hudbu, která nemluví z mé duše a i přesto jak strašidelně to vypadalo jsem se rozhodla odejít.

Byla jsem vystrašená skutečností, že kdybych odešla vypadalo by to jako by mě vyhodili. Ale v této mé fázi mě už nic nemohlo zastavit a změnit můj názor. Konec tohoto vztahu může vypadat jakkoliv ale pod tím vším je stále láska.

Změna není příjemná a může být bolestná. Může Vám to otočit svět vzhůru nohama a můžete se buď topit nebo plavat.

Rozhodla jsem se plavat. Rozhodla jsem se tím projít a popravdě nevím kde skončím. Ale jedno vím určitě a to, že jsem zůstala věrná sama sobě a že to tak cítím i svým srdcem.

Takže ať už mi budoucnost přinese cokoliv, jsem připravená. Vědět, že jste na této cestě se mnou je uklidňující. Děkuji, že jste tu se mnou.

S láskou Leona.


 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se vám nový singl COLLIDE?

Ano
Jde to
Nelíbí

Comments

1 Dee || American-Horrorstory.blog.cz Dee || American-Horrorstory.blog.cz | Web | 28. october 2014 at 16:30 | React

Chtěla bych říct, že na blogu je kontrola affiliates, pokud chceš být dále affs zapiš se prosím :)
http://american-horrorstory.blog.cz/1410/kontrola-affiliates

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama